Każdy nastolatek niecierpliwie oczekuje na swoją 18-stkę. To dziś jedna z najistotniejszych zabaw, którą to hucznie obchodzi się w gronie najbliżych i kumpli. Coraz częściej chcemy, by ten wyjątkowy „jubel” okazał się jednym z momentów, które zdefiniują resztę życia; zupełnie jak bal maturalny, czy impreza weselna.

Na początek podstawy

Wyprawienie 18-stych urodzin to niestety nie tak proste zagadnienie. Przede wszystkim trzeba zdecydować się, czy chcemy urządzić imprezę w mieszkaniu, czy jednak w lokalu na mieście. O ile impreza domowa wiąże się z zaproszeniem niewielkiej ilości gości a także bałaganem do sprzątnięcia po urodzinach, o tyle wynajem lokalu na 18-stkę zapewnia nam w tej kwestii najzupełniejszą swobodę, o ile tylko uzgodnimy wyrównanie nakładów ich realizacji przez obsługę restauracji.

18-stka w Firleju

Jakimi czynikami przeto sugerować się podczas wyboru pubu dla naszej 18-stki? Bardzo ważna jest na pewno kwestia lokalizacji tego lokalu, umożliwiająca zaproszonym gościom sprawne a także pewne dojechanie do domu każdym rodzajem komunikacji publicznej. Należy jeszcze mieć w pamięci, że popularny lokal na 18-stkę powinniśmy zaklepać odpowiednio wcześnie, aby bez trudu dało się wybrać najkorzystniejszy termin wyprawienie urodzin. Wydarzenia umiejscawiane w dyskotekach i innych rozrywkowych miejscach dają osobom wchodzącym w dorosłość niezapomniane doznania będąc dla nich przyjemnym wspomnieniem na kolejne lata. Połączone są one jednak z niemałymi rachunkami za wynajęcie stolika, podanie alkoholu, tortu i przekąsek, i przede wszystkim nie dadzą nam stuprocentowej swobody przy barze pełniutkim stołujących się nieznajomych

Stosunkowo korzystnym rozwiązaniem jest więc wynajem sali na 18-stkę. Tego typu położenie jest perfekcyjne na wyprawienie 18-stki, ponieważ nie tylko zapewnia pierwszorzędną zabawę pośród przyjaciół czasem aż do białego rana, aponadto oznacza spokój, o który niełatwo w dyskotece. Wliczone do wynajmu są zazwyczaj obsługa, a także wykorzystanie wysokiej klasy zestawu elektroniki scenicznej, jak choćby projektorów.

Opłaci się też zatroszczyć się o porządną składankę. Dość istotne okaże się ponadto zaopatrzenie wieczoru w alkohol i oczywiście tort 18-stkowy. Można również urozmaicić swoją 18-stkę zapewniając uczestnikom interesujące atrakcje czy integrujące igraszki; za opracowanie takich powinni wziąć się tudzież doświadczeni konsultanci.

Poczytaj o szczegółach wynajmu lokalu na urodziny tutaj

Categories: Inne

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Czy aby na pewno...

Posted on mar - 1 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe