Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, które wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze każdej specjalizacji, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Polecamy
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich produktów np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej krótki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Czy aby na pewno...

Posted on mar - 1 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe