Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu życia jak również psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Czy aby na pewno...

Posted on mar - 1 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe